Recenze Lovela

Přidáno: 2. února 2024

• Reakce kůže
  • Pocit při doteku oblečení
  • Vůně

Avivážní prostředek Lovela baby mi sednul tak napůl. Reakce kůže u dospělého i dítěte byla dobrá a oblečení bylo příjemné na dotek. Na druhou stranu mi nesednula vůně, protože je nevýrazná a mně až nepříjemná. Balení je celkem malé, ale docela vydrží.

Ověřený zákazník Testuj.to Barča

Přidáno: 2. února 2024

• Dobrá reakce kůže
  • Poměrně dobré vyprání
  • Vůně by mohla být příjemnější

Lovela gelové kapsle můžu doporučit. Jednalo se o mou první zkušenost s vyloženě tímto typem pracího prostředku a jsem docela spokojená. Pokožka dospělého i dítěte reagovala dobře. Jediné, co mi nevyhovuje, je vůně, která je celkem nevýrazná a mně nesedla.

Ověřený zákazník Testuj.to Dita

• Jemnost prádla
  • Konzistence

Aviváž hezky voní a má fajn konzistenci. Dávkování je jednoduché a balení je veliké tak akorát. Prádlo je po vyprání jemné a hezky svěže voní. Synovi se po používání této aviváže spolu s kombinací kapslí od této značky/řady zlepšil atopický ekzém. Doporučuji a nejspíš znovu aviváž zakoupím.

Ověřený zákazník Testuj.to Dita

• Jemná vůně
  • Ekzém se zlepšil
  • Znovuuzavíratelný obal
  • Hezky se rozpustí

Kapsle se dobře rozpouští a vyperou prádlo i při nižším stupni praní. Mají příjemnou lehkou vůni a prádlo je jemné. Líbí se mi, že vůně je lehká a svěží. Syn trpí na atopický ekzém a po používání těchto kapslí se mu pokožka zlepšila. Doporučuji a znovu kapsle zakoupím.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• balení
  • kapsle
  • vuně

Lovela baby gelové kapsle jsou velmi jednoduché pro používání, praní je takto snadné a přitom účinně, prádlo je po vyprání v kapslích velmi příjemně voňavé, vúně je lehká, univerzální, prádlo čisté a gelové kapsle se při praní dobře rozpouští , určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• vuně

Lovela baby Avivážní přípravek 2l - super avivážné přípravek pro prádlo od miminek po dospělé, voní celé rodině, prádlo je měkoučké a příjemně hebké, vůně jemná, ale není agresivní nebo moc intenzivní, na pokožce nejsou znát žádné projevy podrázdění nebo alergie

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Vůně
  • Snesla bych i větší balení

Stačí troška aviváže na celé prádlo a vše nádherně voní, tak jemně, ideálně pro děti. Aviváž je super, že provoní prádlo, doplnuje se s kapslemi a dobře se rozpouští, nikde žádné fleky po aplikaci. Tím že se nemusí lit tolik aviváže, tak vydrží i dlouho, což je super. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Zakoupeno v Testuj.to

• Prani bílého i tmavého pradla

Gelové kapsle vyhovují našemu miminku, nemá po nošení prádla žádnou alergickou reakci. Stačí jedna kapsle na celý buben, prádlo je voňavé a čisté, žádné fleky od mléka. Je to má první zkušenost s Lovela a budu s tímto prostředkem pokračovat pro mé miminko.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• vůně

Prací kapsle Lovela baby si i po vyprání udržují jemnou vůni čistoty. Jsou gelové, takže dobře rozpouští i při nižších teplotách a vyperou dobře i flíčky. Vyhovuje nám, že se dcera přestala škrábat po oblečení čistého vypraného prádla a pokožka není začervenalá.. Kapsle jsou šetrné k jemné dětské pokožce. Doporučuji, za vyzkoušení stojí.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• co slibuje dělá

Dvoulitrová výborná aviváž. Krásně jemně voní po vůni čistoty a miminku. Nevtíravá vůně. Vyhovuje nám, že se dcera přestala škrábat po oblečení čistého vypraného prádla a nemá z ní citlivou pokožku. Aviváž je šetrná k dětské pokožce. Použila jsem i na dospělého atopika a super. Stojí za vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to Radka

• Vune

Avivaz pro novorozence používám pro malou od narození. Vyzkoušela jsem už téměř všechny značky,až na Lovelu. Musím přiznat,ze ji urcite zařadím do našeho stálého sortimentu na prádlo. Vůně je jemná,není agresivní,voní jemně po mýdlu a naše atopicka ho zvládá skvěle. Doporucuji ?

Ověřený zákazník Testuj.to Radka

• Hezké baleni
  • Jemný plastový obal
  • Dvě složky
  • Bohužel nevybere skvrny

Gelove kapsle naši atopičce vyhovovaly. Snášenlivost ke velice dobře,oproti jiným přípravkum. Bohužel účinnost praní je velice špatná. Dcera se ukázala od rajské omáčky a to jen par flicku a bohužel se to ani trosku nevypralo. Takže budu používat jen na prádlo,které není moc špinavé ?

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Jemná vůně
  • Šetrná k pokožce
  • Změkčuje prádlo
  • Mohla by být koncentrovanější

Aviváž nedráždí ani citlivou/alergickou pokožku, má příjemnou vůni, která je nejvhodnější pro dětské oblečení a plenky. Prádlo je po použití Lovela aviváže měkké a jemně voní. Ocenila bych větší koncentraci přípravku, aby nemusel člověk nosit velké balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Hypoalergenní
  • Pro bílé i barevné prádlo
  • Znovu uzavíratelné balení
  • Zbytečně velký obal

Prací kapsle Lovela se snadno používají, mají příjemnou vůni a nedráždí pokožku. Prádlo je dobře vyprané, jsou na bílé i barevné prádlo a hlavní výhodou je složení prostředku vhodné pro děti již od narození a pro alergiky, případně atopiky. Mají i znovu uzavíratelné balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Berenika

• Vůně

Lovela baby Avivážní přípravek 2l. S připravky značky lovela jsem velmi spokojená. Používám u dcery od narození, ale k aviváži jsem se dostala až nyní. A musím přiznat, že jsem s pořízením aviváže zbytečně otálela. Prádlo po ní úžasně voní a je měkoučký.

Ověřený zákazník Testuj.to Berenika

• Vůně

Lovela baby gelové kapsle jsou velmi praktické, stačí přidat jednu kapsli do prádla. Po vyprání prádlo příjemně voní. Značku lovela používám u dcery od narození a nikdy nebyla žádná reakce. Vhodné i pro atopiky, což určitě ocení spousta maminek. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Ingrid

• Prijemna vune
  • Mekke pradlo
  • Nedrazdi pokozku

Avivaz je prijemne vonici, avsak neni drazdiva a agresivni. Pradlo je mekke a pri noseni nedrazdi citlivou pokozku. Vyzkouseno na obou detech s dermatitidou a tez na sobe a vse naprosto v poradku. Je to ma prvni zkusenost s pracimi prostredky vhodnymi i pro novorozence a urcite ne posledni.

Ověřený zákazník Testuj.to Ingrid

• Prijemna jemna vune
  • Nedrazdi pokozku

Gelove kapsle znacky Lovela jsem vyzkousela prvne a jsem spokojena. Nektere skvrny sice nezlikviduje,ale je setrny k pokozce a nezpusobuje jeji podrazdeni. Prijemne voni jemnou cistou vuni. Tento druh praciho prostredku urceny ma detske pradlo zkousim poprve.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

Přidáno: 23. ledna 2024

• Praktické baleni
  • Hezky obal

Aviváž lovela baby byla pro nás první zkušeností s aviváží na dětské prádlo
Pradlo bylo po použití velice příjemné na dotek, Hebké a svěží.
Synové neměli žádnou negativní reakci na aviváž. Byli jsme s aviváží moc spokojení a určitě budeme používat i nadále

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 23. ledna 2024

• Malé balení

Po užití aviváže od Lovely musím říct, že prádlo je po vyprání a dokonce i po sušení svěže cítit, není “tvrdé” a je příjemné na dotek, takže prádlu dodává svžest a hebkost. Navíc je hypoalergenní, což je pro novorozence s velmi citlivou pokožkou veliké plus.

Zobrazuji 21 - 40 ze 278 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...14